Aktuality

Kombinované kotle Attack

Kombinované kotle Attack jsou řadou kotlů, které umožňují topit buď dřevem, nebo peletami. Kotle jsou k dispozici v široké škále výkonů a typů, takže je možné najít ten správný kotel pro každou potřebu.

12.12.2023 celý článek

Nástěnné kondenzační kotle s průtokovým ohřevem TUV ATTACK KST Plus

Nástěnné kondenzační kotle s průtokovým ohřevem TUV ATTACK KST Plus jsou moderní a účinné kotle, které splňují nejpřísnější emisní normy. Kotle jsou ideální pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody v obytných domech a bytech.

29.11.2023 celý článek

Kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET

Hledáte kotel s velmi nízkými provozními náklady a komfortem, který bude podobný jako u plynového kotle? Kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET je vhodný jak pro vytápění rodinných domů, tak i malých provozoven, dílen, chatek. Tento kotel je schopný spalovat i několik druhů paliv, a to především tvrdé dřevo, pelety a brikety.

08.06.2023 celý článek

Litinový teplovodní kotel ATTACK FD AUTOMAT

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili univerzální litinový teplovodní kotel ATTACK FD AUTOMAT, který zajišťuje účinný přenos tepla ze spalin do ohřívané vody. Předepsaným palivem tohoto kotle je černé a hnědé uhlí až do velikosti ořech 2.

01.05.2023 celý článek

Vytápění rodinných i průmyslových objektů

Vážení zákazníci, pro vytápění rodinných i průmyslových objektů jsou ideální volbou kotle Attack Pellet 30 Automatic Plus, které jako palivo využívají dřevěné pelety podle typu hořáku. Tyto kotle je možné vybavit elektrickým vytápěcím tělesem, které je o výkonu od 2,4 – 6 kW.

05.12.2022 celý článek

Teplovodní kotel z litiny

Litinový teplovodní kotel ATTACK FD AUTOMAT je vybaven moderní konstrukcí litinového výměníku s vysokou účinností. Vhodný je pro topením černým a hnědým uhlím.

16.11.2022 celý článek

Univerzální litinové kotle na uhlí

Litinový teplovodní kotel ATTACK FD AUTOMAT je moderní zdroj tepla s novou konstrukcí litinového výměníku s vysokou účinností. Předepsaným palivem kotle jsou černé uhlí (až do velikosti oříšku) a hnědé uhlí (až do velikosti ořech 2). Nabízí možnost výběru umístění rozměrného zásobníku na pravé nebo levé straně kotle FD AUTOMAT.

12.10.2022 celý článek

Moderní kotle řady 6000 Attack DPX

Modelová řada 6000 Attack DPX nabízí moderní kotle s vysokou účinností, nízkou teplotou spalin a efektivnějším spalovacím procesem. Například dosahovaná účinnost kotle ATTACK DPX je 90 %. S kotlem ATTACK DPX si zajistíte snížení provozních nákladů a úsporu paliva.

04.09.2022 celý článek

Který topný systém je pro váš dům vhodný?

Chtěli byste poradit s výběrem levného vytápění rodinného domu? Odborníci z firmy Setop vám poradí! Volba správného topného systému je v novostavbě i v budově k rekonstrukci velmi důležitým kritériem. Našim cílem je vysoká energetická účinnost a velmi nízké provozní náklady a zároveň také zvýšení pohodlí ve Vašem domě.

26.08.2021 celý článek

Kotle s vysokou účinností a nízkou teplotou spalin

V naší nabídce najdete moderní kotle s vysokou účinností, nízkou teplotou spalin a efektivnějším spalovacím procesem. Například dosahovaná účinnost kotle ATTACK DPX je 90 %. S kotlem ATTACK DPX si zajistíte snížení provozních nákladů a úsporu paliva.

26.08.2021 celý článek

Kotel na spalování dřevních pelet ATTACK PELLET 30 Automatic Plus

Rádi bychom vám představili kotel na spalování dřevních pelet ATTACK PELLET 30 Automatic Plus, který má nerezový hořák na spalování pelet s automatickým čištěním.

26.08.2021 celý článek