Kotel Attack Pellet 30 Automatic Plus

Datum: 3. 1. 2017

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili kotle Attack Pellet 30 Automatic Plus, které jsou určeny k vytápění jak rodinných, tak průmyslových objektů. Jako palivo se využívají dřevěné pelety podle typu hořáku. Tyto kotle je možné vybavit elektrickým vytápěcím tělesem, které je o výkonu od 2,4 – 6 kW a je vybaveno vlastním provozním i havarijním termostatem.

Základem tohoto kotle je vodou chlazené těleso, které je zhotovené z plechů ze speciální oceli, která má tloušťku 4 – 6mm. To kotli zaručuje dlouhodobou životnost. Výměník kotle je rourový, vybavený turbulátory pro zlepšení přenosu tepla, které jsou využívané současně na čištění výměníku. To zajišťuje jeho rovnoměrnou účinnost.

Samotné hoření probíhá v nerezovém hořáku, který je určený na spalování konkrétního druhu paliva. Toto palivo je automaticky zapálené za pomocí elektrické spirály, která je zabudovaná v hořáku. Konstrukce spalovací komory, hořáku a výměníku zaručují optimální hoření.

Vážení zákazníci, dále bychom Vás rádi informovali o tom, že kraje získají dalších 300 milionů korun na výměnu neekologických zdrojů tepla a to v rámci Kotlíkové dotace, které se otevírá v prvním čtvrtletí roku 2017. Hlavním cílem programu je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdrojů – lokálních topenišť, které využívají tuhá paliva.

V případě zájmu o Kotlíkovou dotaci nás neváhejte kontaktovat.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět