Potřebujete poradit s kotlíkovou dotací? Pomůžeme Vám!

Datum: 13. 6. 2017

Chtěli byste využít kotlíkové dotace a vyměnit tak Váš starý kotel za nový opravdu výhodně? Nechejte si poradit od našich odborníků z firmy SETOP s.r.o., kteří mají s výměnou kotlů i s vyřízením dotace již mnoho zkušeností!

Po domluvě s námi Vás navštíví náš technik, který Vám přijede zaměřit Vaši stávající kotelnu. Obhlídne také možnost připojení nového kotle na staré potrubí a také změří parametry spalinové cesty, velikost prostoru s ohledem na umístění kotle, akumulačních nádob, expanzomatu, chladící smyčky. Stávající stav kotle se řádně nafotí a do týdne Vám vyhovíme všechny potřebné podklady pro získání dotace, a také cenovou nabídku s vhodným typem kotle a SVT kódem výrobku. Následně podle předem odsouhlaseného projektu a schváleného schématu zapojení od výrobce kotle provedeme zákazníkovi výměnu a likvidaci stávajícího kotle vč. instalace nového kotle. Samozřejmostí je důkladné dokumentování focením.

Po dokončení realizace jsou zákazníkovi předány originály všech dokladů, které je potřeba si vždy uschovat. Na fond JM kraje se poté předloží kopie. Fakturaci díla jsme provedli platbou na účet z důvodu jednoduššího dokládání na fond. Předkládáme i potvrzení o přijatých platbách. Veškeré doklady se označí číslem projektu (např. CZ.06.2.64/0.0/0.0/185_017/00000124)s názvem Snížení emisí z lokálního vytápění domácností v Jihomoravském kraji a SVT kódem kotle. Nový kotel musí vždy splňovat podmínky Ekodesignu (s výběrem Vám poradíme). Instalace od firmy SETOP s.r.o. je provedena osobou, která je držitelem osvědčení o získání profesní kvalifikace podle zákona č. 179/2006 Sb.

Pokud i vy uvažujete o výměně kotle nebo potřebujete odbornou radu, neváhejte se na naši firmu, která má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru obrátit.

Kontakt: www.setop.cz, obchod@setop.cz Brno, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět